PHILIPS WiZ žárovka A67 13W/100W E27 TW 1521lm Dim˙
KOD KRAT.:PHIW8718699786175
KOD VÝR.:871869978617500
EAN.:8718699786175
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Lightguide |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514419452 |
| Rozměry | 250x115x115mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 281 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 219 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| EAN | 8719514419452 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003152101 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951441945200 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514419452 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8718699786175
KOD VÝR.:871869978617500
EAN.:8718699786175
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena