WAGO svorka krabicová 8x0.5-2.5 mm2 transp/šedá Kód:2273-208 ;pytel=2500ks
KOD KRAT.:WG2273-208-P
KOD VÝR.:2273-0208-60341999
EAN.:4055143630061
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Aurelle |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514382626 |
| Délka | 300 |
| Rozměry | 46x300x300mm |
| Šířka | 300 |
| Výška | 46 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 95 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| Příkon | 19 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 1940 lm |
| Šířka balení | 370 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 375 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| KOD | PHIH8719514382626 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514382626 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003099201 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-208-P
KOD VÝR.:2273-0208-60341999
EAN.:4055143630061
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena