PHILIPS sada.pro.závěs. montáž pro svít.RC065/125/127 ;vc.napáj. bílá
KOD KRAT.:PHQRC125ZSME-2/WH
KOD VÝR.:871869607334699
EAN.:8718696073346
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 WA Filament |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514301481 |
| Rozměry | 150x95x95mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 550 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 176 mm |
| GPC | 929002477801 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514301481 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8719514301481 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQRC125ZSME-2/WH
KOD VÝR.:871869607334699
EAN.:8718696073346
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-40
KOD VÝR.:248847
EAN.:4015082488475
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena