LEDVANCE LED reflektor VALUE PAR16 2.6W/35W GU10 2700K 230lm 36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OS4099854044649
KOD VÝR.:4099854044649
EAN.:4099854044649
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 WA Filament |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514301542 |
| Rozměry | 192x125x125mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 550 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 209 mm |
| GPC | 929002478101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514301542 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514301559 | box | 11 | ks |
| KOD | PHLEDH8719514301542 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854044649
KOD VÝR.:4099854044649
EAN.:4099854044649
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena