MEGAMAN LED kapsle 2W/18W G9 2800K 180lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLU0702/828
KOD VÝR.:LU0702-GU9-2800K
EAN.:4892657063813
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Lily |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696167977 |
| Váha | .43 kg |
| Rozměry | 194x70x84mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 130 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 22.3 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 650 lm |
| Šířka balení | 155 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | III |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 223 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 8 W |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8718696167977 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17415/30/P7 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005629801 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696236321 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696236321 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MGLU0702/828
KOD VÝR.:LU0702-GU9-2800K
EAN.:4892657063813
KOD KRAT.:PHPIEB5.5/WWF/E14
KOD VÝR.:872790097040100
EAN.:8727900970401
KOD KRAT.:PHLEDWA18.5/RGB
KOD VÝR.:871951455463400
EAN.:8719514554634
KOD KRAT.:BEB9641
KOD VÝR.:1201000100
EAN.:8595025318732
KOD KRAT.:BEH2017
KOD VÝR.:3010002017
EAN.:8592920056929
KOD KRAT.:DELXTS11-2
KOD VÝR.:XTS11-2
EAN.:6410014506117
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:BES30110
KOD VÝR.:2333130121
EAN.:8592920107775
KOD KRAT.:KO193605002
KOD VÝR.:193605002
EAN.:4008220662905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena