ABB CLASSIC přepínač sériový ř.5 ;hnědá
KOD KRAT.:AB3553-05289 H3
KOD VÝR.:3553-05289 H3
EAN.:8595017204074
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169326699 |
| Rozměry | 4,5x14x3000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 76 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 183 mm |
| Výška balení | 187 mm |
| EAN | 8720169326699 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016932669900 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003817002 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169326699 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-05289 H3
KOD VÝR.:3553-05289 H3
EAN.:8595017204074
KOD KRAT.:AMA9F03310
KOD VÝR.:A9F03310
EAN.:3606480439902
KOD KRAT.:MORS400CI
KOD VÝR.:OZVORS400CI
KOD KRAT.:PHL36/15
KOD VÝR.:871150072748040
EAN.:8711500727480
KOD KRAT.:SISSC1501-S
KOD VÝR.:SSC1501-S
EAN.:8592718021559
KOD KRAT.:EAPL7-B13/3
KOD VÝR.:263388
EAN.:4015082633882
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena