ABB SWING přepínač křížový ř.7 s krytem ;jasně.bílá
KOD KRAT.:AB3557G-A07340 B1
KOD VÝR.:3557G-A07340 B1
EAN.:8595017206146
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169320536 |
| Rozměry | 109x89x480mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 516 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 1200 lm |
| EAN | 8720169320536 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003812101 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169320536 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3557G-A07340 B1
KOD VÝR.:3557G-A07340 B1
EAN.:8595017206146
KOD KRAT.:ANHELP45X5-SADA
KOD VÝR.:HELP
EAN.:5906194020600
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:SIPF13
KOD VÝR.:PF13
EAN.:8595092122065
KOD KRAT.:MO12023610205
KOD VÝR.:12023610205
KOD KRAT.:AMA9Z21425
KOD VÝR.:A9Z21425
EAN.:3606480443176
KOD KRAT.:HGFL221B
KOD VÝR.:FL221B
EAN.:3250610670897
KOD KRAT.:OSF4058075835221
KOD VÝR.:4058075835221
EAN.:4058075835221
KOD KRAT.:MOPL/1W/E/1/SE/X/GR
KOD VÝR.:OZAWPL1SE
EAN.:5902448932835
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena