OSRAM sada autožárovek náhradních H7 MINI BOX
KOD KRAT.:OSACLKMH7
KOD VÝR.:4050300876375
EAN.:4050300876375
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169229815 |
| Rozměry | 57x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 174 mm |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8720169229815 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003666502 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8720169229815 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169229822 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSACLKMH7
KOD VÝR.:4050300876375
EAN.:4050300876375
KOD KRAT.:PH8721103134790
KOD VÝR.:872110313479000
EAN.:8721103134790
KOD KRAT.:PHI8721103037091
KOD VÝR.:872110303709100
EAN.:8721103037091
KOD KRAT.:ENCR2430B2
KOD VÝR.:7638900379914
EAN.:7638900379914
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena