PHILIPS LED highbay BY020P G3 70W 10500lm/840/90° IP65 ; šedá
KOD KRAT.:PHQBY020P-761353
KOD VÝR.:872016976135300
EAN.:8720169761353
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Ledinaire Highbay |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514524057 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | High-baye |
| Příkon | 94 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 10500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | highbay |
| Krytí | IP65 |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 911401642407 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401642407 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951452405700 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514524057 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBY020P105/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQBY020P-761353
KOD VÝR.:872016976135300
EAN.:8720169761353
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena