KOPOS krabice pod omítku KP 68/D_KA 73x45mm ; vzduchotěsná
KOD KRAT.:KKKP68/D_KA
KOD VÝR.:KP 68/D_KA
EAN.:8595568932327
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514334854 |
| Energetická třída | G |
| Rozměry | 44x12x12mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25.5 mm |
| Označení zdroje | GY6.35 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 12.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 53.5 mm |
| Výška balení | 127.5 mm |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GY6.35 |
| Příkon | 26 W |
| EAN | 8719514334854 | ks | 1 | ks |
| GPC | 925723617105 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951433485400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHHGY6.3526/BL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKKP68/D_KA
KOD VÝR.:KP 68/D_KA
EAN.:8595568932327
KOD KRAT.:PHIW8719514551954
KOD VÝR.:871951455195400
EAN.:8719514551954
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena