PHILIPS předřad.elektron.HID-PV Base 70 SON C3 220-240V
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
| Délka balení | 52 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 13.7 cm |
| Šířka balení | 92 mm |
| Výška balení | 137 mm |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169269293 |
| Rozměry | 25x66x85mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| EAN | 8720169269293 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004072901 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016926929300 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8720169269293 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena