PHILIPS LED downlight Meson 16.5W 1750lm/840 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI8720169173842
KOD VÝR.:872016917384200
EAN.:8720169173842
| přepravní rozměr cm | 16.6 cm |
|---|---|
| Produktová řada | Meson |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Typ svítidla | downlight |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696173664 |
| Váha | 0.127 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 1750 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 17 W |
| Životnost | 15000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8718696173664 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI59466/31/E3 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005806401 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900775112 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI8720169173842
KOD VÝR.:872016917384200
EAN.:8720169173842
KOD KRAT.:PHLEDP5/WWF/E27
KOD VÝR.:8719514309401
EAN.:8719514309401
KOD KRAT.:SASPH1043C/25
KOD VÝR.:ALE.3.401/25
EAN.:8594031136736
KOD KRAT.:HDL435A
KOD VÝR.:L435A
EAN.:8595118840294
KOD KRAT.:OS4099854075469
KOD VÝR.:4099854075469
EAN.:4099854075469
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena