PHILIPS HUE Adore Hue recessed white 3x4.2W
KOD KRAT.:PHH8721103073020
KOD VÝR.:872110307302000
EAN.:8721103073020
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Downlight |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8710163294889 |
| Průměr | 150 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | downlight |
| Výřez | pr. 155 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Příkon | 13 W |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8710163294926 | box | 11 | ks |
| GPC | 911401799101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08710163294926 | box | 11 | ks |
| EOC | 871016329488999 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8710163294889 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQDN125BLED10S/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8721103073020
KOD VÝR.:872110307302000
EAN.:8721103073020
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
KOD KRAT.:AMEPH5800323
KOD VÝR.:EPH5800323
EAN.:3606480527210
KOD KRAT.:OSIWOR50/840S
KOD VÝR.:4058075213876
EAN.:4058075213876
KOD KRAT.:MOUS4000A3KN/ND
KOD VÝR.:US4000A3KN600/ND
EAN.:8596099000424
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:PHLEDCPG94.8/830
KOD VÝR.:871869965818200
EAN.:8718699658182
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V3/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB4KO480V3/NDNZ
EAN.:8595073791686
KOD KRAT.:AMWDE000551
KOD VÝR.:WDE000551
EAN.:3303432400262
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena