LEDVANCE přísluš.pro.kancel.IndiviLED propoj.sada1500 DALI
KOD KRAT.:OSILNILTWKIT1500DA
KOD VÝR.:4058075157996
EAN.:4058075157996
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514303737 |
| Rozměry | 48x14,5x14,5mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 230 lm |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 127 mm |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G9 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514303737 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002495401 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951430373700 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDG92/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILNILTWKIT1500DA
KOD VÝR.:4058075157996
EAN.:4058075157996
KOD KRAT.:AMEPH0400123
KOD VÝR.:EPH0400123
EAN.:3606480525094
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena