flexibilní kabel CYSY 3x0.75mm (HO5VV-F) ;bílá metráž
KOD KRAT.:KAH05VVF3G0.7B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F3x0,75
EAN.:5907702810881
| Výrobce: | |
| Výrobce | PCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9003399134616 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 138 mm |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 13.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 82 mm |
| Výška balení | 82 mm |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 9003399134616 | ks | 1 | ks |
| KOD | PCE2146L | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KAH05VVF3G0.7B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F3x0,75
EAN.:5907702810881
KOD KRAT.:OSVNAVT600S4Y
KOD VÝR.:4050300275772
EAN.:4050300275772
KOD KRAT.:PHLEDWB4.9/RGB
KOD VÝR.:871869978709700
EAN.:8718699787097
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena