PHILIPS HUE Festavia Hue globe string 7m 10bulb EU
KOD KRAT.:PHH8720169371477
KOD VÝR.:872016937147700
EAN.:8720169371477
| Výrobce: | |
| Výrobce | PCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9003398913555 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 128 mm |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 12.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 47 mm |
| Výška balení | 47 mm |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 9003399134555 | ks | 1 | ks |
| KOD | PCE0146L | ks | 1 | ks |
| EAN | 9003398913555 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9003398913557 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8720169371477
KOD VÝR.:872016937147700
EAN.:8720169371477
KOD KRAT.:MOPIK24
KOD VÝR.:OZAWPIK24
EAN.:5902288989006
KOD KRAT.:MORETROFIT/007
KOD VÝR.:RETROFIT/007
EAN.:8596099141318
KOD KRAT.:AB3558E-A00652 03
KOD VÝR.:3558E-A00652 03
EAN.:8595017233258
KOD KRAT.:MDTS130/25
KOD VÝR.:S130-25NEW
EAN.:8594031134459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena