PANASONIC baterie alkalická PRO.POWER C/LR14 ;BL2
KOD KRAT.:PALR14PPBL2
KOD VÝR.:LR14XEG/2BP
EAN.:5410853038917
| Výrobce: | |
| Výrobce | PANASONIC |
|---|---|
| Produktová řada | PRO POWER |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5410853038887 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR20 |
| Označení zdroje | D |
| Podskupina zboží | velké monočlánky (typ D) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 5410853038894 | bal | 4 | bli |
| EAN | 5410853038887 | bli | 5 | bli |
| KOD | PALR20PPBL2 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PALR14PPBL2
KOD VÝR.:LR14XEG/2BP
EAN.:5410853038917
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:ENE90
KOD VÝR.:7638900083064
EAN.:7638900083064
KOD KRAT.:SASP25160B
KOD VÝR.:SEL.2.204
EAN.:8014748301024
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:AMWDE000650
KOD VÝR.:WDE000650
EAN.:3303432400170
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena