ENERGIZER baterie lithiová CR2025 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
| Výrobce: | |
| Výrobce | PANASONIC |
|---|---|
| Produktová řada | PRO POWER |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5410853038917 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR14 |
| Označení zdroje | C |
| Podskupina zboží | malé monočlánky (typ C) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 5410853038924 | bal | 4 | bli |
| EAN | 5410853038917 | bli | 5 | bli |
| KOD | PALR14PPBL2 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PALR20PPBL2
KOD VÝR.:LR20PPG/2BP
EAN.:5410853038887
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:ENH395/399BL1
KOD VÝR.:7638900253078
EAN.:7638900253078
KOD KRAT.:OSA7528-2BL
KOD VÝR.:4062172396448
EAN.:4062172396448
KOD KRAT.:OSA64210-1BL
KOD VÝR.:4062172395014
EAN.:4062172395014
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
KOD KRAT.:ENE90
KOD VÝR.:7638900083064
EAN.:7638900083064
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:MGLC0402.9/WW/E14
KOD VÝR.:LC0402.9-E14-2700K
EAN.:4892657063370
KOD KRAT.:PALR03APBL4
KOD VÝR.:5410853039334
EAN.:5410853039334
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena