PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | HALOLINE |
| Logistické informace: | |
| Délka | 74.90 |
| Balení | 20 ks |
| EAN | 4008321928092 |
| Váha | 0.014 kg |
| Průměr | 12 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 87 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 18 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2900 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T4 |
| uwe filter | NE |
| Výška balení | 21 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 120 W |
| Světelný tok | 2250 lm |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4008321928092 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321327772 | box | 11 | ks |
| KOD | OSH64695ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:PHLEDA17.5W/WW
KOD VÝR.:871869976457900
EAN.:8718699764579
KOD KRAT.:MGLC1404CS/WW
KOD VÝR.:LC1404CS-E14-2700K
EAN.:4892657099027
KOD KRAT.:PHLEDT1.7/WW/BL
KOD VÝR.:871869977193500
EAN.:8718699771935
KOD KRAT.:PHLEDH8719514339880
KOD VÝR.:871951433988000
EAN.:8719514339880
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena