LEDVANCE reflektor (floodlight) FL COMP VAL 50W 5000lm/840/100° IP65 50Y ;bílá
KOD KRAT.:OSIFLCO50/840WT
KOD VÝR.:4058075574915
EAN.:4058075574915
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | HALOLINE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321928078 |
| Délka | 74.90 |
| Balení | 15 ks |
| Váha | 0.014 kg |
| Průměr | 12 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 87 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 18 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2900 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T4 |
| uwe filter | NE |
| Výška balení | 21 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 80 W |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4008321928078 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321327758 | box | 11 | ks |
| KOD | OSH64690ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIFLCO50/840WT
KOD VÝR.:4058075574915
EAN.:4058075574915
KOD KRAT.:PHLEDH8719514491342
KOD VÝR.:871951449134200
EAN.:8719514491342
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60NO
KOD VÝR.:871869938614600
EAN.:8718699386146
KOD KRAT.:OSH64311
KOD VÝR.:4008321106346
EAN.:4008321106346
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:OSOT20/220-240/24
KOD VÝR.:4050300618111
EAN.:4050300618111
KOD KRAT.:OSH64668
KOD VÝR.:4008321331182
EAN.:4008321331182
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372306
KOD VÝR.:871951437230600
EAN.:8719514372306
KOD KRAT.:OSHLX64623
KOD VÝR.:4050300012018
EAN.:4050300012018
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena