PHILIPS LED žárovka MASTER A60 7.2W/75W E27 2700K 1055lm DimTone 25Y
KOD KRAT.:PHLEDMFA7.2/927DT
KOD VÝR.:871951444975600
EAN.:8719514449756
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SMARTLUX PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321874306 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1215 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 121.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 29 mm |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| KOD | OSL36/840SP | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321874306 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321874313 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMFA7.2/927DT
KOD VÝR.:871951444975600
EAN.:8719514449756
KOD KRAT.:OSEVB4.9/827/2
KOD VÝR.:4058075479098
EAN.:4058075479098
KOD KRAT.:PHLEDCPG93.2W830
KOD VÝR.:871951430395900
EAN.:8719514303959
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena