ENERGIZER baterie alkalická MN21/A23 E23A ;BL1
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | LUMILUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321960139 |
| Průměr | 406 mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 421 mm |
| plnospektrální zdroj | NE |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 29 |
| přepravní rozměr cm | 42.1 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | T9 |
| Užití | Obecný |
| Užitý zdroj | Zářivka T9 |
| Výška balení | 411 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G10q |
| Příkon | 40 W |
| Světelný tok | 2800 lm |
| Životnost | 9000 hod |
| EAN | 4008321960139 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321960160 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSL40/865C | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:KKKP68/2_KA
KOD VÝR.:KP 68/2_KA
EAN.:8595057600089
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-01289 H3
KOD VÝR.:3553-01289 H3
EAN.:8595017203404
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:ENCR2450B2
KOD VÝR.:7638900381795
EAN.:7638900381795
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena