PHILIPS WiZ svíčka B37 4.9W/40W E14 RGB 470lm Dim˙
KOD KRAT.:PHLEDWB4.9/RGB
KOD VÝR.:871869978709700
EAN.:8718699787097
| Výrobce: | |
| Produktová řada | VIALOX NAV-T |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300275772 |
| Váha | 0.2383 kg |
| Délka | 285.00 |
| Průměr | 47 |
| Balení | 12 ks |
| Energetická třída | A++ |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52 mm |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Označení zdroje | T14 |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| přepravní rozměr cm | 32.5 cm |
| Příkon | 600 W |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 90000 lm |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T14 |
| Výška balení | 325 mm |
| Životnost | 32000 hod |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| EAN | 4050300275772 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300199979 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSVNAVT600S4Y | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDWB4.9/RGB
KOD VÝR.:871869978709700
EAN.:8718699787097
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena