OSRAM LINEAR ANGLE FL SEN 35CM CCT DIMBK OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854462856
KOD VÝR.:4099854462856
EAN.:4099854462856
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321345462 |
| Délka | 155.00 |
| Balení | 24 ks |
| Průměr | 71 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 75.00000000 mm |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Označení zdroje | Ostatní |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| přepravní rozměr cm | 16.5 cm |
| Příkon | 68 W |
| S bezpečností fólií | ANO |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 5400 lm |
| Šířka balení | 75.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Výška balení | 165.00000000 mm |
| Patice | E27 |
| Životnost | 20000 hod |
| KOD | OSVNAVE68E27 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321345462 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321345479 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854462856
KOD VÝR.:4099854462856
EAN.:4099854462856
KOD KRAT.:PHVCDOET50/828
KOD VÝR.:871829118563500
EAN.:8718291185635
KOD KRAT.:OSAOTI1000
KOD VÝR.:4052899620223
EAN.:4052899620223
KOD KRAT.:OS4099854317583
KOD VÝR.:4099854317583
EAN.:4099854317583
KOD KRAT.:OS4099854462757
KOD VÝR.:4099854462757
EAN.:4099854462757
KOD KRAT.:OS4099854452840
KOD VÝR.:4099854452840
EAN.:4099854452840
KOD KRAT.:OS4099854458583
KOD VÝR.:4099854458583
EAN.:4099854458583
KOD KRAT.:OS4099854734489
KOD VÝR.:4099854734489
EAN.:4099854734489
KOD KRAT.:PHVCDMEMW230/842
KOD VÝR.:871869659664700
EAN.:8718696596647
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena