ABB CLASSIC zásuvka 2-násobná 2x2P+PE ;bílá
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321338310 |
| Délka | 187.00 |
| Průměr | 41.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 240.00000000 mm |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Napětí | 200 V |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Pracovní poloha | P15 |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Příkon | 2000 W |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 230000 lm |
| Šířka balení | 75.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | T12 |
| uwe filter | NE |
| Výška balení | 75.00000000 mm |
| Životnost | 4500 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| EAN | 4008321338310 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSVHITS2000/D/S/HF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321338327 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:OSF4099854317446
KOD VÝR.:4099854317446
EAN.:4099854317446
KOD KRAT.:OSIFLPFM30/830BK
KOD VÝR.:4058075421097
EAN.:4058075421097
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC480V3/NDSM
KOD VÝR.:BRS4KOPC480V3/NDSM
EAN.:8595073792881
KOD KRAT.:OSVNAVT150S4Y
KOD VÝR.:4050300024400
EAN.:4050300024400
KOD KRAT.:OS4058075851542
KOD VÝR.:4058075851542
EAN.:4058075851542
KOD KRAT.:SIPF11
KOD VÝR.:PF11
EAN.:8595092107345
KOD KRAT.:OS4099854674501
KOD VÝR.:4099854674501
EAN.:4099854674501
KOD KRAT.:BEP3922
KOD VÝR.:1446002200
EAN.:8592920071984
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena