PHILIPS 3f-lišta RCS750 400cm (XTS4400-2) ;černá
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075039780 |
| Délka | 290.00 |
| Průměr | 120.0 mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bezbarvý |
| Délka balení | 1050.00000000 mm |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Napětí | 124 V |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Pracovní poloha | h45 |
| přepravní rozměr cm | 105 cm |
| Příkon | 440 W |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 42000 lm |
| Šířka balení | 380.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | ED37 |
| uwe filter | ANO |
| Index barevného podání | 60-69 |
| Patice | E40 |
| Životnost | 9000 hod |
| EAN | 4058075039780 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSVHIE400NCL | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075039797 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
KOD KRAT.:PHQDN125BLED10S/840
KOD VÝR.:871016329488999
EAN.:8710163294889
KOD KRAT.:PHH8721103073020
KOD VÝR.:872110307302000
EAN.:8721103073020
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
KOD KRAT.:AMEPH5800323
KOD VÝR.:EPH5800323
EAN.:3606480527210
KOD KRAT.:OSIWOR50/840S
KOD VÝR.:4058075213876
EAN.:4058075213876
KOD KRAT.:MOUS4000A3KN/ND
KOD VÝR.:US4000A3KN600/ND
EAN.:8596099000424
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:PHLEDCPG94.8/830
KOD VÝR.:871869965818200
EAN.:8718699658182
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena