OSRAM výb.halogen. POWERSTAR HQI-T 2000W/D E40
KOD KRAT.:OSVHIT2000/D
KOD VÝR.:4008321526809
EAN.:4008321526809
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | POWERSTAR HQI-E |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321677907 |
| Váha | 0.191 kg |
| Délka | 226.00 |
| Průměr | 90.0 mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bezbarvý |
| Délka balení | 240 mm |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Napětí | 105 V |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| S bezpečností fólií | ANO |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 18000 lm |
| Šířka balení | 95 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | ED28 |
| uwe filter | ANO |
| Výška balení | 95 mm |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | opál |
| Příkon | 250 W |
| Životnost | 16000 hod |
| EAN | 4008321677907 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSVHIE250D | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300015248 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321525659 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321525666 | box | 11 | ks |
| EAN | 4008321677914 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSVHIT2000/D
KOD VÝR.:4008321526809
EAN.:4008321526809
KOD KRAT.:PHVCDMTM20/830
KOD VÝR.:871150020751715
EAN.:8711500207517
KOD KRAT.:OMELS44705
KOD VÝR.:ELS44705
EAN.:8591728447052
KOD KRAT.:PHVCDMTD70/830
KOD VÝR.:871150019782515
EAN.:8711500197825
KOD KRAT.:OSDIMPFM40/24/P
KOD VÝR.:4058075379176
EAN.:4058075379176
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942
KOD VÝR.:871150019927015
EAN.:8711500199270
KOD KRAT.:AMWDE000670
KOD VÝR.:WDE000670
EAN.:3303432400217
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
KOD KRAT.:PHVCDMRM20/830/40S
KOD VÝR.:871829120303200
EAN.:8718291203032
KOD KRAT.:OSIFLCO20/865BK
KOD VÝR.:4058075574816
EAN.:4058075574816
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena