| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854463211 |
| Délka | 548.00 |
| Šířka | 81.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Materiál | plast |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 41.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 500 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854463228 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854463211 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854463211 | ks | 1 | ks |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena