OSRAM tracklight SUSPENSION KIT BK OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854509148
KOD VÝR.:4099854509148
EAN.:4099854509148
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854463112 |
| Délka | 300.00 |
| Šířka | 100.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Materiál | plast |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 220 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000/4000/6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 8.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854463129 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854463112 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854463112 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854509148
KOD VÝR.:4099854509148
EAN.:4099854509148
KOD KRAT.:KACYA10ZZ
KOD VÝR.:CYA,H07V-K10
EAN.:8591043094788
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena