LEDVANCE pracovní svítidlo 30W VAL 865 R-STAND
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854538667 |
| Délka | 600.00 |
| Šířka | 35.00 |
| Technické parametry: | |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Materiál | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | 8.9 W |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 160 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 36.50 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Světelný tok | 900 lm |
| EAN | 4099854538674 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854538667 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854538667 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
KOD KRAT.:SIPF10
KOD VÝR.:PF10
EAN.:8595092107338
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27W3I
KOD VÝR.:871869975604800
EAN.:8718699756048
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena