MODUS liniové svítidlo LED SBL 35W 3700lm/840 IP20; ND 150cm bílá RSTART
KOD KRAT.:MOSBL4000LKN4/B/NDRS
KOD VÝR.:SBL4000LKN4/B/ND/RSTART
EAN.:8596099054380
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854447013 |
| Délka | 93.00 |
| Průměr | 93 mm |
| Šířka | 93.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK02 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | Mat |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 30 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 93.00 |
| Výška/hloubka | 94.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 800 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854447020 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854447013 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854447013 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOSBL4000LKN4/B/NDRS
KOD VÝR.:SBL4000LKN4/B/ND/RSTART
EAN.:8596099054380
KOD KRAT.:OS4099854446214
KOD VÝR.:4099854446214
EAN.:4099854446214
KOD KRAT.:MOSK4000M4NDMULTI/1
KOD VÝR.:SK4000M4NDMULTI/B
EAN.:8596099111380
KOD KRAT.:MOSK-8/1W/E/3/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/SK-8/1W/E/3/SE/X/WL
EAN.:5902448967158
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena