ABB TANGO rámeček jednonásobný ;bílá
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 400 ks |
| EAN | 4050300854045 |
| Váha | 0.0068 kg |
| Délka | 40 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 37 mm |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 3.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 19 mm |
| Výška balení | 21 mm |
| EAN | 4050300854045 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500903129 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500903136 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500903150 | bal | 4 | ks |
| EAN | 08711500903150 | bal | 4 | ks |
| EAN | 4050300797878 | bal | 4 | ks |
| EAN | 08711500903136 | box | 11 | ks |
| KOD | OSLST111 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300797861 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENCR1616
KOD VÝR.:7638900411539
EAN.:7638900411539
KOD KRAT.:OSLST151
KOD VÝR.:4050300854083
EAN.:4050300854083
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:AB3558A-A651 B
KOD VÝR.:3558A-A651 B
EAN.:8595017208140
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:PHLEDCPD6.9/840
KOD VÝR.:872016928756300
EAN.:8720169287563
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:ENCR1620
KOD VÝR.:7638900411546
EAN.:7638900411546
KOD KRAT.:MDTSV2020
KOD VÝR.:TSV2020
EAN.:5052446028051
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena