GPH lisovací dutinka AL 35 ALU-ZE průřez 35 mm2 /628080/
KOD KRAT.:GH-AL35ALU-ZE
KOD VÝR.:628080
EAN.:8591120074610
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MINIBOX |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 4050300876375 |
| Váha | 0.05 kg |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 80 mm |
| Užití | Box s náhradami |
| Výška balení | 130 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | H7 |
| Patice | PX26d |
| EAN | 4050300876375 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300876382 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSACLKMH7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GH-AL35ALU-ZE
KOD VÝR.:628080
EAN.:8591120074610
KOD KRAT.:OS4099854447525
KOD VÝR.:4099854447525
EAN.:4099854447525
KOD KRAT.:OS4099854513985
KOD VÝR.:4099854513985
EAN.:4099854513985
KOD KRAT.:DK-AB333662890
KOD VÝR.:3336-62890
EAN.:8595108200862
KOD KRAT.:OSVHIT1000D
KOD VÝR.:4008321527035
EAN.:4008321527035
KOD KRAT.:PCE0246L
KOD VÝR.:024-6L
EAN.:9003399136320
KOD KRAT.:OS4099854460258
KOD VÝR.:4099854460258
EAN.:4099854460258
KOD KRAT.:OS4099854459023
KOD VÝR.:4099854459023
EAN.:4099854459023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena