ABB CLASSIC zásuvka 2-násobná 2x2P+PE ;hnědá
KOD KRAT.:AB5512C-2349 H3
KOD VÝR.:5512C-2349 H3
EAN.:8595017219306
| Výrobce: | |
| Produktová řada | QT-FIT |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321294265 |
| Délka | 360.00 |
| Šířka | 30.00 |
| Výška | 28.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 360 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 28 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | OSQTFIT236 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321294265 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321294272 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AB5512C-2349 H3
KOD VÝR.:5512C-2349 H3
EAN.:8595017219306
KOD KRAT.:PH8721103040558
KOD VÝR.:872110304055800
EAN.:8721103040558
KOD KRAT.:DNLCP0120021
KOD VÝR.:LCP0120021
EAN.:8595209245076
KOD KRAT.:NAZR5060
KOD VÝR.:352003000
EAN.:8595209904065
KOD KRAT.:OB6437109
KOD VÝR.:6437109
EAN.:4012196208876
KOD KRAT.:PH8718699775896
KOD VÝR.:871869977589601
EAN.:8718699775896
KOD KRAT.:SI1L08
KOD VÝR.:1L08
EAN.:8592718013585
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
KOD KRAT.:PHL30/79
KOD VÝR.:871150070624940
EAN.:8711500706249
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena