SEZ nulový můstek 7/Z 7-pól. ; zelená
KOD KRAT.:SEZSPE7ZE
KOD VÝR.:PE 7 ZE
EAN.:5907484332878
| Výrobce: | |
| Produktová řada | QUICKTRONIC QTP-Optimal |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321873767 |
| Váha | 0.243 kg |
| Délka | 360.00 |
| Rozměry | 36x3x2,1cm |
| Šířka | 30.00 |
| Výška | 21.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 360 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 21 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321873767 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQTPO21840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321873774 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:SEZSPE7ZE
KOD VÝR.:PE 7 ZE
EAN.:5907484332878
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
KOD KRAT.:DRLR44BL2
KOD VÝR.:5000394504424
EAN.:5000394504424
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
KOD KRAT.:MOETE/1W/B/1/SA/ATWH
KOD VÝR.:OZN/ETE/1W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902448932712
KOD KRAT.:KNGU10
KOD VÝR.:00402
EAN.:5905339004024
KOD KRAT.:BEN3113
KOD VÝR.:1703225021
EAN.:8592920064115
KOD KRAT.:VAHV399BL1
KOD VÝR.:V399
EAN.:4008496245772
KOD KRAT.:SIP102
KOD VÝR.:P102
EAN.:8592718025731
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena