GPH bužírka smršťovací polyetylen ČERNÁ SB 1.6 na 0.8mm 1m UV odolná
KOD KRAT.:GH-SBC1.6/0.8
KOD VÝR.:SBČ1.6/0.8
EAN.:8591120048536
| Výrobce: | |
| Produktová řada | QUICKTRONIC QT-ECO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300638560 |
| Váha | 0.0537 kg |
| Délka | 80.00 |
| Rozměry | 8x4x2,2cm |
| Šířka | 40.00 |
| Výška | 22.00 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 40 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 22 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4050300638560 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQTECO11824S | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300655253 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:GH-SBC1.6/0.8
KOD VÝR.:SBČ1.6/0.8
EAN.:8591120048536
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena