Schneider svodič přepětí Acti9 iPRD1 12.5 3P T1+T2
KOD KRAT.:AMA9L16382
KOD VÝR.:A9L16382
EAN.:3606481490216
| Výrobce: | |
| Produktová řada | POWERTRONIC INTELLIGENT PTi |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321955906 |
| Délka | 97.00 |
| Šířka | 43.00 |
| Výška | 29.99 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 98.00000000 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 9.8 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 42.00000000 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 31.00000000 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321955906 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321955982 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSQPTI35/220/240SM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMA9L16382
KOD VÝR.:A9L16382
EAN.:3606481490216
KOD KRAT.:AMA9Z21440
KOD VÝR.:A9Z21440
EAN.:3606480443206
KOD KRAT.:HDD239
KOD VÝR.:D239
EAN.:8595118831063
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERV
KOD VÝR.:5906194000923
EAN.:5906194000923
KOD KRAT.:PHLEDCPG94.8/827
KOD VÝR.:871869965780200
EAN.:8718699657802
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/9309
KOD VÝR.:871951433397000
EAN.:8719514333970
KOD KRAT.:OSTHNSL60OFR
KOD VÝR.:4052899012462
EAN.:4052899012462
KOD KRAT.:MOO400KOV
KOD VÝR.:OZVOCO400KOV
KOD KRAT.:KK8475_HB
KOD VÝR.:8475_HB
EAN.:8595057650626
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A4KN600/ND
EAN.:8596099023454
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena