LEDVANCE Lištový systém UNIV 7P WIRE
KOD KRAT.:OS4099854317583
KOD VÝR.:4099854317583
EAN.:4099854317583
| Výrobce: | |
| Produktová řada | TYREinflate |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899620223 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 230 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 24.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 95 mm |
| Výška balení | 245 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172166539 | box | 11 | ks |
| EAN | 4052899620223 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSAOTI1000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854317583
KOD VÝR.:4099854317583
EAN.:4099854317583
KOD KRAT.:OS4099854462757
KOD VÝR.:4099854462757
EAN.:4099854462757
KOD KRAT.:OS4099854452840
KOD VÝR.:4099854452840
EAN.:4099854452840
KOD KRAT.:OS4099854458583
KOD VÝR.:4099854458583
EAN.:4099854458583
KOD KRAT.:OS4099854734489
KOD VÝR.:4099854734489
EAN.:4099854734489
KOD KRAT.:PHVCDMEMW230/842
KOD VÝR.:871869659664700
EAN.:8718696596647
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena