PHILIPS LED kapsle 2.1W/20W G4 2700K 210lm Dim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDG42.1/827D#
KOD VÝR.:8720169300576
EAN.:8720169300576
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854464096 |
| Délka | 102.0 |
| Šířka | 190.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Druh svítidla | Stolní svítidlo |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | 19 W |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S vypínačem | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000/4000/6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 113 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 325.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 520 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854464102 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854464096 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854464096 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDG42.1/827D#
KOD VÝR.:8720169300576
EAN.:8720169300576
KOD KRAT.:MD830.30/6
KOD VÝR.:8594031132721
EAN.:8594031132721
KOD KRAT.:PHI8720169299092
KOD VÝR.:872016929909200
EAN.:8720169299092
KOD KRAT.:KGZ169600.bal
KOD VÝR.:169600.bal
EAN.:8594193600434
KOD KRAT.:MO242113120207
KOD VÝR.:242113120207
KOD KRAT.:PHLEDCPB4.3/827F
KOD VÝR.:871951434718200
EAN.:8719514347182
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena