LEDVANCE PL ECO 1200X300 E 36W 865 U19 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854603068
KOD VÝR.:4099854603068
EAN.:4099854603068
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854464010 |
| Délka | 193.00 |
| Šířka | 500.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Druh svítidla | Stolní svítidlo |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S vypínačem | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 617 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 650.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 9 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854464027 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854464010 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854464010 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854603068
KOD VÝR.:4099854603068
EAN.:4099854603068
KOD KRAT.:OS4099854624605
KOD VÝR.:4099854624605
EAN.:4099854624605
KOD KRAT.:OS4099854603044
KOD VÝR.:4099854603044
EAN.:4099854603044
KOD KRAT.:OS4099854626081
KOD VÝR.:4099854626081
EAN.:4099854626081
KOD KRAT.:PHIW8718699789329
KOD VÝR.:871869978932900
EAN.:8718699789329
KOD KRAT.:OS4099854729959
KOD VÝR.:4099854729959
EAN.:4099854729959
KOD KRAT.:OS4099854603488
KOD VÝR.:4099854603488
EAN.:4099854603488
KOD KRAT.:PHIDL2510803.5W40KWH
KOD VÝR.:871869977511700
EAN.:8718699775117
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena