PHILIPS LED žárovka filament MASTER.UE A60 4W/60W E27 4000K 840lm NonDim 50Y
KOD KRAT.:PHLEDMUFA4/840
KOD VÝR.:872016918853200
EAN.:8720169188532
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Optotronic |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321040169 |
| Váha | 0.0051 kg |
| Délka | 80.0 |
| Šířka | 40.0 |
| Výška | 22.0 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Třída svítidla | II |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 8 W |
| EAN | 4008321040169 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSOT8/200-240/24 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321040176 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMUFA4/840
KOD VÝR.:872016918853200
EAN.:8720169188532
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:PHLEDA10.5/9WGDF/E27
KOD VÝR.:8719514324114
EAN.:8719514324114
KOD KRAT.:AB3171-80114
KOD VÝR.:3171-80114
EAN.:8595017201806
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena