PHILIPS LED výbojka TForce.Core.Road 17W/50W E27 3000K 2800lm NonDim 25Y
KOD KRAT.:PHETFCR17/730
KOD VÝR.:871951431625600
EAN.:8719514316256
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | LEDinestra |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075762411 |
| Délka | 500.00 |
| Průměr | 28.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 33 mm |
| Patice | S14s |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 30.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 50 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | LINESTRA |
| Výška balení | 305 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075762411 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075762428 | box | 11 | ks |
| KOD | OSELIN6/827/S14sD | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHETFCR17/730
KOD VÝR.:871951431625600
EAN.:8719514316256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena