LEDVANCE downlight SLIM RD 170 E 12W 830 Bílá EUE
KOD KRAT.:OS4099854492006
KOD VÝR.:4099854492006
EAN.:4099854492006
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854479298 |
| Délka | 280.00 |
| Šířka | 40.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Materiál | plast |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 5 V |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | 4.2 W |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000/4000/6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | false |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 48.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 200 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854479304 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854479298 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854479298 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854492006
KOD VÝR.:4099854492006
EAN.:4099854492006
KOD KRAT.:OS4099854448775
KOD VÝR.:4099854448775
EAN.:4099854448775
KOD KRAT.:OS4099854460654
KOD VÝR.:4099854460654
EAN.:4099854460654
KOD KRAT.:PHW775346
KOD VÝR.:871869977534600
EAN.:8718699775346
KOD KRAT.:OS4099854177934
KOD VÝR.:4099854177934
EAN.:4099854177934
KOD KRAT.:OSA4062172423939
KOD VÝR.:4062172423939
EAN.:4062172423939
KOD KRAT.:OS4099854177729
KOD VÝR.:4099854177729
EAN.:4099854177729
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena