OSRAM LINEAR LED TURN 557MM 830 OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854462719
KOD VÝR.:4099854462719
EAN.:4099854462719
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854462955 |
| Délka | 300.00 |
| Šířka | 49.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Materiál | Aluminium |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | true |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 290 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000-4000-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 18.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 4 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854462962 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854462955 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854462955 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854462719
KOD VÝR.:4099854462719
EAN.:4099854462719
KOD KRAT.:OS4099854461613
KOD VÝR.:4099854461613
EAN.:4099854461613
KOD KRAT.:OS4099854458569
KOD VÝR.:4099854458569
EAN.:4099854458569
KOD KRAT.:BEE0202
KOD VÝR.:2605004000
EAN.:8595025388087
KOD KRAT.:OS4099854448898
KOD VÝR.:4099854448898
EAN.:4099854448898
KOD KRAT.:OS4099854454325
KOD VÝR.:4099854454325
EAN.:4099854454325
KOD KRAT.:OS4099854445613
KOD VÝR.:4099854445613
EAN.:4099854445613
KOD KRAT.:OS4058075857537
KOD VÝR.:4058075857537
EAN.:4058075857537
KOD KRAT.:PHQ8719514530843
KOD VÝR.:871951453084399
EAN.:8719514530843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288232_pos
KOD VÝR.:871951428823200
EAN.:8719514288232
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena