OSRAM předřad.elektron. QUICKTRONIC INTELLIGENT QTI DALI 2x58/230-240 DIM
KOD KRAT.:OSQTIDALI258DIM
KOD VÝR.:4050300870847
EAN.:4050300870847
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Value |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075628922 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 167 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 16.701 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 57 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 99 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075628939 | box | 11 | pck |
| EAN | 4058075628922 | pck | 3 | pck |
| KOD | OSEVA4.9/830/3 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OSQTIDALI258DIM
KOD VÝR.:4050300870847
EAN.:4050300870847
KOD KRAT.:OSEVA10/830/3
KOD VÝR.:4058075630338
EAN.:4058075630338
KOD KRAT.:OSEVA10/827/2
KOD VÝR.:4058075479036
EAN.:4058075479036
KOD KRAT.:OSEVA13/830/2
KOD VÝR.:4058075630123
EAN.:4058075630123
KOD KRAT.:OSEVA4.9/840/3
KOD VÝR.:4058075476059
EAN.:4058075476059
KOD KRAT.:OSEVA8.5/827/2
KOD VÝR.:4058075721456
EAN.:4058075721456
KOD KRAT.:OSEVA13/865/2
KOD VÝR.:4058075479012
EAN.:4058075479012
KOD KRAT.:OSEVA13/840/2
KOD VÝR.:4058075478992
EAN.:4058075478992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena