OSRAM LED zářivka SubstiTUBE HO-AC-1.45m 26W/840 4000lm 230V G5 50Y KIT
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8449K2
KOD VÝR.:4058075692756
EAN.:4058075692756
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SubstiTUBE PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4058075692459 |
| Energetická třída | C |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1652 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 165.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 210 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 115 mm |
| Životnost | 60000 hod |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 3100 lm |
| EAN | 4058075692459 | set | 12 | set |
| KOD | OSEST8PEM/18.8/840K2 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8449K2
KOD VÝR.:4058075692756
EAN.:4058075692756
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena