LEDVANCE SMART+ refl. PAR16 5W/32W GU10 RGBW 350lm/45° Dim 20Y WIFI 3-pack
KOD KRAT.:OSESMGU105MCWF/3
KOD VÝR.:4058075486058
EAN.:4058075486058
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SubstiTUBE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075543263 |
| Průměr | 17 mm |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 849 |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 865 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 21 W |
| Napětí | 50 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 86.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Výška balení | 24 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075543263 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075543270 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSEST5HEHF/10/84021 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMGU105MCWF/3
KOD VÝR.:4058075486058
EAN.:4058075486058
KOD KRAT.:OSESMGU104.5TWBT
KOD VÝR.:4058075485310
EAN.:4058075485310
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena