OSRAM LED zářivka SubstiTUBE HE-AC-1.15m 16W/840 2400lm 230V G5 50Y KIT
KOD KRAT.:OSEST5HEAC/16/8428K1
KOD VÝR.:4058075692749
EAN.:4058075692749
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SubstiTUBE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4058075692763 |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1518 mm |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 151.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 153 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 80 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Světelný tok | 2800 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075692763 | set | 12 | set |
| KOD | OSEST5HEAC/18/8435K2 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:OSEST5HEAC/16/8428K1
KOD VÝR.:4058075692749
EAN.:4058075692749
KOD KRAT.:MOLVPR/3W/B/1/SA/AT/
KOD VÝR.:OZN/LVPR/3W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902448972220
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena