LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE ADV UO EM T8 1.5m 23.1W/58W G13 3330lm/830 60Y
KOD KRAT.:OSEST8ADVUOEM23.1830
KOD VÝR.:4099854037016
EAN.:4099854037016
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SubstiTUBE Advanced |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075611979 |
| Délka | 1513 |
| Průměr | 26.7 mm |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 1605 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 58 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 160.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3330 lm |
| Šířka balení | 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T8 |
| Výška balení | 29 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854009372 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075611979 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEST8AUOEM/23.1/830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEST8ADVUOEM23.1830
KOD VÝR.:4099854037016
EAN.:4099854037016
KOD KRAT.:OSESMGU105MCWF/3
KOD VÝR.:4058075486058
EAN.:4058075486058
KOD KRAT.:OSESMGU104.5TWBT
KOD VÝR.:4058075485310
EAN.:4058075485310
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena