| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075432901 |
| Délka | 63.00 |
| Průměr | 26.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Ostatní |
| Označení zdroje | T26 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 250 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075432901 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075432901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075618794 | box | 11 | ks |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena